Статті

LED: часто задавемые вопросы

LED: найпоширініші питання

LED - пристрій, що виробляє оптичні випромінювання, коли електричний струм проходить через напівпровідники (діоди). Більшість таких світлодіодів випромінює вузьку смугу світлових хвиль, в діапазоні від інфрачервоного до ультрафіолетового.

 

ledtehnologia

Все о LED

LED освітлення впевнено витісняє застарілі лампочки розжарювання. Головною причиною зростання популярності світлодіодної продукції є економічність нового виду ламп. Економія електрики закладена у самому принципі роботи: у лампочках LED свічення виникає при подачі слабкої напруги на електроди напівпровідників.

 

razmeshcheniye svetilnikov v pomeshchenii

Розрахунок та розміщення світильників у приміщенні

Щоб у кімнату була комфортною, необхідно не тільки зробити якісний ремонт, пофарбувати стіни у приємний колір, а й правильно розмістити світло. Кількість світильників, їх розміщення, інтенсивність світла залежить від функціоналу приміщення. Так світло в спальні значно відрізнятиметься від освітлення передпокою.

 

Чому ми використовуємо світлодіоди від Epistar у наших світильниках

Epistar – тайванська корпорація, що займає одне з провідних місць у сфері оптоелектроніки серед азіатських виробників. Поштовхом до розвитку компанії стала розробка білого світлодіода. У цей час її співробітники поставили за мету вдосконалення технології. Було поставлене й більш амбітне завдання – вивести LED освітлення на лідируючі позиції.

 

Маленькі секрети сучасного освітлення

Світлодіодна лампа (світильник) на відміну від лампи розжарювання є досить складним пристроєм, що має велику кількість технічних характеристик. Спільне розуміння цих параметрів допоможе Вам при виборі світлодіодної лампи.

 • Частина 1 Технічні характеристики світлодіодного світильника
 • Частина 2 Фактори, що визначають ресурс світильника
 • Частина 3 Методика вибору світлодіодного світильника

 

3 led

Аргументи на користь вибору світлодіодного освітлення

Освітлення – енерговитратний захід, що становить приблизно чверть вартості всього електропостачання. Для суттєвої мінімізації цих витрат все частіше вдаються до заміни звичних ламп розжарювання на гранично економічні світлодіодні світильники.

 • Частина 1 Основні технічні характеристики
 • Частина 2 Світлова ефективність LED-освітлення
 • Частина 3 Відмінності світлодіодної лампи від енергозберігаючої
 • Частина 4 Застосування LED-освітлення

 

3 led

Які технічні характеристики найбільш важливі при виборі світлодіодних освітлювальних приладів?

Різні світлодіодні лампи однієї потужності можуть світити по-різному. Чому так відбувається? Причина полягає в інших технічних характеристиках, насамперед у світловому потоці та освітленості. Давайте постараємося розібратися в тому, що являють собою дані технічні характеристики і як вони впливають на світло LED-лампами, що видається.

 • Частина 1 Що таке світловий потік?
 • Частина 2 Енергоефективність
 • Частина 3 Що таке освітлення?
 • Частина 4 Висновки

 

3 led

ЯК ВИБРАТИ Складські світильники і забезпечити оптимальне та економічне освітлення складу?

Грамотно підібране та налаштоване освітлення складу – запорука його успішного функціонування. Для зберігання матеріалів, сировини або готової продукції потрібні особливі умови, у тому числі оптимальне освітлення, яке передбачає вибір та встановлення освітлювальних приладів певної потужності в певному порядку, встановлених під потрібним кутом.

 • 1. Від чого залежить вибір світильників для складських приміщень
 • 1.1 Висвітлення складів закритого типу
 • 1.2 Висвітлення відкритих складів
 • 2. Світильники для освітлення складу X-LED

 

kak vybrat fitosvetilnik dlya teplizi

ДРАЙВЕР ДЛЯ СВІТОДІОДІВ: ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ДЛЯ ДОВГОРОДНОЇ РОБОТИ

 • 1. Роль драйвера у освітленні
 •   1.1 Світлодіодний драйвер на 220 В
 •   1.2 Як визначити якісний драйвер
 • 2. Драйвер світлодіодний LED 36 ВТ від компанії X-LED

 

kak vybrat fitosvetilnik dlya teplizi

ЯК ВИБРАТИ ФІТООСВІТНИК ДЛЯ РОСЛИН?

Для того щоб отримати хороший урожай потрібно дотримуватись безліч факторів. Одним із найголовніших аспектів у цій справі полягає у підборі правильного освітлення. Саме фітоосвітлення багато в чому визначає темпи зростання рослин, квітів. Але для цього потрібно правильно підібрати тип освітлення, потужність та правильно розподілити лампи. У цій справі роль відіграє кожна деталь. Якщо все зробити правильно, то теплиця приноситиме великий урожай.

 

Керування димером світлодіодними лампами

Діммер - це механізм, який уможливлює плавне регулювання яскравості свічення як для однієї лампи, так і для декількох. Найчастіше він представлений у вигляді ручки-регулятора. Принцип роботи приладу ґрунтується на обертанні, що дозволяє змінювати ступінь освітленості залежно від умов. Систему регулювання позначають поняттям димування.

 • 1. Діммер та лампи, що димуються: загальне поняття
 • 2. Особливості димера
 • 3. Просунуті системи димування

 

avtomat osveshenie 32

Автоматичне керування освітленням

 У процесі створення домашньої, заспокійливої обстановки в квартирі або приватному будинку освітлення відіграє провідну роль. Завдяки передовим технологічним досягненням з'явилася можливість створення досконалих пристроїв та систем.

 • Частина 1. Автоматизований контроль освітлення: основні методи
 • Частина 2. Способи автоматизації та принципи їх дії
 • Частина 3. Пристрої автоматичного керування: переваги та недоліки

 

avtomat osveshenie 32

7 типових помилок під час організації освітлення в будинку

Від того, чи правильно розміщені стельові світильники, залежить психологічний комфорт людей, що знаходяться в приміщенні, а також ефектність сприйняття інтер'єру. Найчастіше лише стельового освітлення недостатньо, щоб створити затишну атмосферу і хорошу видимість у кімнаті. Тоді застосовується додаткове освітлення у вигляді точкових світильників, настінних бра, торшерів і навіть панно, що світяться. Ми не розповідатимемо, як правильно скомбінувати ці види освітлення, а також – розмістити джерела світла, а підемо від зворотного. На прикладі типових помилок при організації освітлення розповімо, як робити точно не варто.

 

avtomat osveshenie 32

Навіщо потрібна фітолампа для рослин?

Сонячне світло – це найважливіший фактор, необхідний для правильного розвитку та зростання стебла та кореневої системи. При цьому саме фітолампа може стати тим пристроєм, який забезпечить необхідний рівень освітлення.

 

ЗАМОВЛЕННЯ ЗВОРОТНОГО ДЗВІНКУ

Надайте нам свій номер телефону

ЗАМОВЛЕННЯ ЗВОРОТНОГО ДЗВІНКУ

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.